(067) 318-33-55

(093) 000-47-00

Послуги

ПОВНИЙ ЗВУКОВИЙ СУПРОВІД

На Вашому святі одночасно працюю як:

  • вокаліст (професійний живий вокал; репертуар, адаптований під Ваше свято),
  • діджей (величезна фонотека музики всіх напрямків; світломузика, дим за бажанням),
  • звукооператор (музичне забезпечення роботи ведучого; тематична фонова музика).

Досвід та обладнання дозволяють працювати на всіх типах святкових заходів:

весілля, ювілеї, корпоративи, випускні, хрестини, дитячі дні народження.

Репертуар відповідає тематиці свята та музичним смакам публіки.

Демо-записи доступні у розділах АУДІО та ВІДЕО.

Юрій ШмегельськийПослуга повного звукового супроводу Вашого свята в Білій Церкві.

Дана послуга включає одночасно у одній особі:

  • послуги вокаліста (професійний живий вокал; репертуар, адаптований під Ваше свято),
  • послуги діджея (величезна фонотека музики всіх напрямків; світломузика),
  • послуги звукооператора (музичне забезпечення роботи ведучого; тематична фонова музика).

Замовляючи дану послугу, яку для Вас надає музикант і вокаліст Юрій Шмегельський, Ви отримуєте у одній особі співака, діджея і звукооператора для Вашого весілля, ювілея, корпоратива, випускного, хрестин, дитячого дня народження в Білій Церкві.

Юрій Шмегельський – вокаліст на Ваше свято в м. Біла Церква. Під час танців на Вашому святі, для Вас і Ваших гостей у живому виконанні Юрія Шмегельського лунають сучасні хіти, популярні танцювальні і повільні композиції, українські весільні пісні. Звучить тільки якісний музичний матеріал, використовуються тільки вибрані студійні мінусовки, для Вас і Ваших гостей звучить професійний естрадний живий вокал з повною емоційною самовіддачею.

Юрій Шмегельський – діджей на Ваше свято в м. Біла Церква. В танцювальну програму можуть бути включені будь-які пісні у високій якості звучання із збереженням формата свята. Це і молодіжна дискотека, і улюблені хітові композиції всіх часів, і рідкісні записи, що близькі Вашій душі та слуху. під час танцювальної програми використовується світломузика.

Юрій Шмегельський – звукооператор на Ваше свято в м. Біла Церква. Під час роботи ведучих забезпечується тонке управління звуком і відповідний музичний супровід святкової програми. Конкурси, обряди, особливі моменти свята – на всі ці випадки лунають тематичні заставки, музичні фони и треки, що надаються ведучими, або із власних музичних підбірок.

Використовується обладнання потужністю 1кВт (ParkAudio Delta 4215, ParkAudio CF 1800, Yamaha MW8cx, M-Audio FastTrack), що дозволяє працювати на малих і великих площах на всіх типах святкових заходів: весілля, ювілеї, корпоративи, випускні, хрестини, дитячі дні народження.

При роботі з ведучими (за умови розміщення у тому ж приміщенні, де працює ведуча) для них надається окремий канал мікшера, повністю озвучується їх програма, гармонійно поєднується власна музична програма з програмою ведучих.

Послуга повного звукового супроводу свята пропонується в межах міста Біла Церква. В окремих випадках можлива виїздна робота.

Жива музика і дискотека від Юрія Шмегельського – залог успіху Вашого свята!

Юрий Шмегельский – Услуга полного звукового сопровождения Вашего праздника в Белой Церкви.

Данная услуга включает одновременно в одном лице:

услуги вокалиста (профессиональный живой вокал; репертуар, адаптированный под Ваш праздник),
услуги диджея (огромная фонотека музыки всех направлений; светомузыка),
услуги звукооператора (музыкальное обеспечение работы ведущего; тематическая фоновая музыка).

Заказывая данную услугу, которую для Вас предоставляет музыкант и вокалист Юрий Шмегельский, Вы получаете в одном лице певца, диджея и звукооператора для Вашей свадьбы, юбилея, корпоратива, выпускного, крестин, детского дня рождения в Белой Церкви.

Юрий Шмегельский – вокалист на Ваш праздник в г. Белая Церковь. Во время танцев на Вашем празднике, для Вас и Ваших гостей в живом исполнении Юрия Шмегельского звучат современные хиты, популярные танцевальные и медленные композиции, украинские свадебные песни. Звучит только качественный музыкальный материал, используются только избранные студийные минусовки, для Вас и Ваших гостей звучит профессиональный эстрадный живой вокал с полной эмоциональной самоотдачей.

Юрий Шмегельский – диджей на Ваш праздник в г. Белая Церковь. В танцевальную программу могут быть включены любые песни в высоком качестве звучания с сохранением формата праздника. Это и молодёжная дискотека и любимые хитовые композиции всех времён и редкие записи, близкие Вашей душе и слуху. Во время танцевальной программы используется светомузыка.

Юрий Шмегельский – звукооператор на Ваш праздник г. Белая Церковь. Во время работы ведущих обеспечивается тонкое управление звуком и соответствующее музыкальное сопровождение праздничной программы. Конкурсы, обряды, особые моменты праздника – на все эти случаи звучат подходящие заставки, музыкальные фоны и треки, предоставляемые ведущими, либо из собственных музыкальных подборок.

Используется оборудование мощностью 1кВт (ParkAudio Delta 4215, ParkAudio CF 1800, Yamaha MW8cx, M-Audio FastTrack), что позволяет работать на малых и больших площадях на всех типах праздничных мероприятий: свадьбы, юбилеи, корпоративы, выпускные, крестины, детские дни рождения.

При работе с ведущими (при условии размещения в том же помещении, где работает ведущая) для них предоставляется отдельный канал микшера, полностью озвучивается их программа, гармонично сочетается собственная музыкальная программа с программой ведущих.

Услуга полного звукового сопровождения праздника предлагается в пределах города Белая Церковь. В отдельных случаях возможна выездная работа.

Живая музыка и дискотека от Юрия Шмегельского – залог успеха Вашего праздника!