(067) 318-33-55

(093) 000-47-00

Послуги

ПОВНИЙ ЗВУКОВИЙ СУПРОВІД СВЯТА

Дана послуга поєднує функції:

  • вокаліста (професійний живий вокал; репертуар, адаптований під Ваше свято),
  • діджея (величезна фонотека музики всіх напрямків; світломузика, дим за бажанням),
  • звукооператора (музичне забезпечення роботи ведучого; тематична фонова музика).

Досвід та обладнання дозволяють працювати на всіх типах святкових заходів:

весілля, ювілеї, корпоративи, випускні, хрестини, дитячі дні народження.

Репертуар відповідає тематиці свята, віковому складу гостей та їх музичним смакам.

Демо-записи доступні у розділах АУДІО та ВІДЕО.

Юрій ШмегельськийПослуга повного звукового супроводу Вашого свята в Білій Церкві.

Дана послуга включає одночасно у одній особі:

  • послуги вокаліста (професійний живий вокал; репертуар, адаптований під Ваше свято),
  • послуги діджея (величезна фонотека музики всіх напрямків; світломузика),
  • послуги звукооператора (музичне забезпечення роботи ведучого; тематична фонова музика).

Замовляючи дану послугу, яку для Вас надає музикант і вокаліст Юрій Шмегельський, Ви отримуєте у одній особі співака, діджея і звукооператора для Вашого весілля, ювілея, корпоратива, випускного, хрестин, дитячого дня народження в Білій Церкві.

Юрій Шмегельський – вокаліст на Ваше свято в м. Біла Церква. Під час танців на Вашому святі, для Вас і Ваших гостей у живому виконанні Юрія Шмегельського лунають сучасні хіти, популярні танцювальні і повільні композиції, українські весільні пісні. Звучить тільки якісний музичний матеріал, використовуються тільки вибрані студійні мінусовки, для Вас і Ваших гостей звучить професійний естрадний живий вокал з повною емоційною самовіддачею.

Юрій Шмегельський – діджей на Ваше свято в м. Біла Церква. В танцювальну програму можуть бути включені будь-які пісні у високій якості звучання із збереженням формата свята. Це і молодіжна дискотека, і улюблені хітові композиції всіх часів, і рідкісні записи, що близькі Вашій душі та слуху. під час танцювальної програми використовується світломузика.

Юрій Шмегельський – звукооператор на Ваше свято в м. Біла Церква. Під час роботи ведучих забезпечується тонке управління звуком і відповідний музичний супровід святкової програми. Конкурси, обряди, особливі моменти свята – на всі ці випадки лунають тематичні заставки, музичні фони и треки, що надаються ведучими, або із власних музичних підбірок.

Використовується обладнання потужністю 1кВт (ParkAudio Delta 4215, ParkAudio CF 1800, Yamaha MW8cx, M-Audio FastTrack), що дозволяє працювати на малих і великих площах на всіх типах святкових заходів: весілля, ювілеї, корпоративи, випускні, хрестини, дитячі дні народження.

При роботі з ведучими (за умови розміщення у тому ж приміщенні, де працює ведуча) для них надається окремий канал мікшера, повністю озвучується їх програма, гармонійно поєднується власна музична програма з програмою ведучих.

Послуга повного звукового супроводу свята пропонується в межах міста Біла Церква. В окремих випадках можлива виїздна робота.

Жива музика і дискотека від Юрія Шмегельського – залог успіху Вашого свята!